Česká republika, Itálie - Červenec 2014

České kompaktní traktory, které jsme společně s příslušenstvím dodávali do Ghany již v minulých letech, se opravdu osvědčily a dodávky pokračují i v tomto roce. Součástí transferu technologií je samozřejmě i zajištění kompletního servisu v místě dodání. Vedle zabezpečení stálé dostupnosti náhradních dílů, kterou má na starosti naše dceřiná společnost v Accře BIGA International Ltd., je nutné i neustálé prohlubování znalostí a dovedností ghanských techniků.


Letos se technici společnosti BIGA a Agricultural Engineering Services Directorate of Ministry of Food and Agriculture zúčastnili již několikátého cyklu školení. První část zaměřená především na hydraulický systém traktoru proběhla v českém výrobním závodě, druhá pak byla zaměřená na údržbu a servis motorů. Tuto část absolvovali technici přímo u výrobce motorů spol. Lombardini - Kohler group v jejich servisním středisku v italském městě Reggio Emillia.


Osobní přítomnost techniků zde a jejich bezprostřední diskuze s výrobci a konstruktéry je nutná též pro přenos zpětné vazby a zkušeností z fungování techniky v obtížných afrických podmínkách. Tato efektivní spolupráce je zdrojem inspirace pro následné inovace stávajících strojů i pro vývoj zcela nových typů příslušenství. Nyní tak pracujeme na vývoji semi-mobilní mlátičky na rýži, která je logicky navazujícím příslušenstvím na sekačku na rýži, kterou jsme začali do Afriky dodávat již v loňském roce.

 

Italie 2014_07_01Italie 2014_07_02Italie 2014_07_03Italie 2014_07_04Italie 2014_07_05Italie 2014_07_06zpět na výpis aktualit...
© KNIGHTS a.s. 2010. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.